Apartmánový dom Borovica

1.

Výzva

Pozemok, na ktorom vyrastá Borovica, je ideálny. Príjemné prostredie, dobrá dostupnosť do mesta, služby susediaceho hotela Belez, blízkosť strediska Kubínska hoľa a všetky inžinierske siete v dosahu. Našim klientom sme chceli pripraviť produkt, ktorý by im zhodnocoval finančné prostriedky.

2.

Riešenie

Výstavba apartmánov je v porovnaní s výstavbou chát efektívnejšia. Niektoré náklady, vrátane pozemku, sa rozpúšťajú medzi viacero jednotiek, a tak môže byť m2 apartmánu menej nákladný, ako  napr. m2 chaty. Zároveň môžeme uspokojiť dopyt po kvalitnom prechodnom bývaní v krásnej prírode blízko mesta. Kombinácia nižších obstarávacích nákladov a väčších výnosov prináša možnosť zaujímavého zhodnotenie investície.

3.

Zhrnutie

V apartmánovom dome Borovica vzniklo 7 apartmánov. Dispozičný návrh ich predurčuje na krátkodobé, ale aj dlhodobejšie bývanie. Vlastníci apartmánov majú k dispozícii vlastné parkovacie miesta, cca 2 000 m2 pozemkov a služby blízkeho hotela Belez (stravovanie, sauna a pod.). Apartmány sú vhodné pre náročných klientov, ktorí ocenia bývanie v prírode na kraji mesta a dostupnosť nadštandardných služieb. Všetky apartmány si našli svojich majiteľov ešte pred ich kolaudáciou.

7
apartmánov
570 m2
plochy
2000 m2
pozemku
5km
od centra DK

Galéria

Najnovšie články o projekte

Chcete dostávať informácie o projektoch?

Zanechajte nám Váš e-mail.

Newsletter zasielame raz mesačne a kedykoľvek je možné sa z odberu odhlásiť