Žijeme nehnuteľnosťami

Bukna & Laurinčík

kreatívne a efektívne budujeme rezidenčné nehnuteľnosti

Sme tím, ktorý žije nehnuteľnosťami. Naša práca nás nesmierne baví a napĺňa. Neustále sa chceme zlepšovať a napredovať. Našim ihriskom sú rezidenčné nehnuteľnosti. Chceme žiť v takých priestoroch, aké tvoríme.

Prečo to robíme?

„Chceme žiť v takých priestoroch, aké tvoríme.“

Prečo to robíme?

„Chceme žiť v takých priestoroch, aké tvoríme.“

Vedenie spoločnosti

Juraj Bukna

V roku 2010 ukončil Právnickú fakultu Univerzity Komenského v Bratislave. Počas štúdia pracoval ako realitný maklér a neskôr pôsobil v advokácii, kde sa zameriaval na obchodné právo a právo nehnuteľností. Riadi našu spoločnosť a je zodpovedný za vzdelávanie, interné systémy a celkovú stratégiu.

Ján Laurinčík

Vyštudoval Fakultu verejnej správy na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Od roku 2008 pracuje s nehnuteľnosťami. Najprv ako realitný maklér a neskôr ako riaditeľ realitnej kancelárie. V našej spoločnosti pôsobí ako výkonný riaditeľ a zodpovedá za akvizície nových príležitostí a za realizáciu developerských projektov.

Ak si veríš a chceš s nami robiť, napíš nám kariera@buknalaurincik.sk

Pridaj sa do nášho tímu a poď s nami robiť na projektoch,

ktoré zlepšujú život ľuďom a prostrediu.

Ak si sa preklikal až sem a máš záujem s nami pracovať, vedz, že toto sú základné hodnoty, na ktorých stojí naša firma. Ak sa s nimi stotožňuješ, budeme si rozumieť.

  1. POCTIVOSŤ A ČESTNOSŤ: Voči sebe navzájom, voči dodávateľom, odberateľom a zákazníkom sa chováme vždy čestne, neklameme a držíme slovo.
  2. PRACOVITOSŤ A DÔSLEDNOSŤ: Nik sa nesmie flákať a viezť. Sme aktívni a pre úspech robíme viac, ako je bežné v iných firmách. Nič nepodceňujeme. Vždy urobíme krok navyše, aby sme zabezpečili splnenie úlohy. Stále zrýchľujeme. Na nikoho sa nespoliehame, problémy aktívne predvídame a ihneď ich riešime.
  3. ZAMERANIE NA PRIDANÚ HODNOTU: V každom okamihu musíme vytvárať maximálnu pridanú hodnotu v pomere k vynaloženým nákladom.
  4. NEUSTÁLE VYLEPŠUJEME: Stále hľadáme spôsoby, ako robiť veci rýchlejšie, kvalitnejšie a efektívnejšie. Sledujeme nové trendy, technológie, inovácie a dobré nápady. Tieto preberáme do našej práce. Vzdelávame sa – študujeme, čítame a učíme sa od najlepších.
  5. INICIATÍVA A ZODPOVEDNOSŤ: V rámci svojej kompetencie každý z nás aktívne preberá zodpovednosť, prijíma rozhodnutia a koná. Alibizmus netrpíme.
  6. VEĽKORYSOSŤ: Obojstranne dobré vzťahy s našimi partnermi, zákazníkmi a spokojnosť našich zamestnancov sú rovnako dôležité, ako ekonomický úspech firmy.
  7. MUSÍ BYŤ SRANDA