Apartmány Bešeň

Apartmánový dom Bešeň je v poradí druhým našim projektom v obci Bešeňová. Táto krásna obec na Liptove, ktorá patrí medzi top slovenské rekreačné centrá sa neustále rozvíja, čoho dôsledkom je dlhodobý trend rastu jej návštevnosti. Úspešný turistický ruch vyžaduje viac a viac ubytovacích kapacít, čomu sme prispôsobili aj koncept nášho projektu.

V apartmánovom dome sme vybudovali 30 samostatných jednotiek (28 apartmánov a 2 obchodné priestory). Veľkosť a dispozíciu apartmánov sme navrhli tak, aby v čo najväčšej miere zodpovedali najčastejšie žiadanému typu ubytovania pre páry alebo rodiny. Týmto sme sledovali čo najlepšiu vyťaženosť jednotiek z pohľadu prípadných prenajímateľov. Na aktívnych návštevníkov sme mysleli aj pri koncepte pivníc, kde okrem uskladnenia lyží, snowboardov alebo bicyklov je možné bicykle aj nabíjať. Vybudovali sme 36 parkovacích státi, ktoré sú riešené zatrávňovacími tvárnicami, vďaka čomu, spolu s profesionálnou výsadbou drevín, sa celý vnútroblok domu krásne zazelenal. Vo vnútrobloku sme tiež vybudovali zónu pre deti a osadili sme štýlové prvky mobiliáru (odpadové hospodárstvo, lavičky a pod.).

V obchodných priestoroch v parteri budovy sme už tesne po spustení projektu zabezpečili prevádzku lekárne a prevádzku štýlovej pekárne s cukrárňou. Z týchto prevádzok sa veľmi tešíme, pretože pridanú hodnotu prinášajú nie len pre vlastníkov apartmánov, ale aj pre široký okruh návštevníkov obce Bešeňová.

30
jednotiek
3562 m
plochy

3
roky
3,3
mil. € bez DPH