Rodinné bývanie Párnica

1.

Výzva

V obci Párnica sme disponovali pozemkami o výmere cca 3 000 m2. Tieto pozemky sa nachádzajú v bezprostrednom susedstve staršej zástavby rodinných domov. Pozemky sú na prvý pohľad odkryté smerom k hlavnej ceste, čo naoko znižovalo ich atraktivitu. Zmysluplné využitie týchto pozemkov považujeme za jednu z najväčších výziev, akej sme kedy čelili a veľmi sa na ňu tešíme.

2.

Riešenie

Rozhodli sme sa vytvoriť rodinné bývanie, ktoré vďaka efektívnym návrhom a riešeniam prinesie budúcim užívateľom bezpečné, komfortné, pohodlné a finančne dostupné bývanie. Veľký dôraz sme kládli na premyslenú dispozíciu domov, vďaka ktorej obyvatelia domov získajú z každého m2 maximálnu pridanú hodnotu. Veľké úsilie vkladáme do budúcej úpravy exteriéru, kde úpravou terénu a prostredníctvom profesionálnej výsadby zabezpečíme maximálne možné súkromie pre obyvateľov domov. Bezpečnosť zaručuje uzavretý a oplotený areál, v ktorom sa tento projekt nachádza.

3.

Zhrnutie

V Párnici vzniklo 5 radových domov, ktoré boli navrhnuté s maximálnym ohľadom na pomer kvality a ceny s orientáciou na rodiny s deťmi. Každý dom má predsieň, technickú miestnosť, priestrannú obývačku s kuchyňou a jedálňou (+ variant s pracovňou), sociálne zariadenia a tri spálne. K domom patrí vlastná prístupová cesta, parkoviská pre autá (2 na jeden dom), predzáhradky, záhrady a terasy.

5
domov
2x
parking k domu
105 m2
výmera 1 RD
3200 m2
pozemkov

Galéria

Najnovšie články o projekte

Chcete dostávať novinky o projektoch?

Zanechajte nám Váš e-mail a získajte nové informácie ohľadom tohto projektu.

Newsletter zasielame raz mesačne a kedykoľvek je možné sa z odberu odhlásiť