Stavebné pozemky Mačičkovo 2

1.

Výzva

Lyžiarske stredisko Kubínska hoľa zažíva, vďaka mohutným investíciám, boom. Tým pádom sa zvyšuje dopyt po rekreačných nehnuteľnostiach v tejto lokalite. Už nestačí len vlastniť pozemky, rozvoj vyžaduje investície do infraštruktúry, ktorá v tejto oblasti nebola rozvinutá. Jedná sa hlavne o kanalizačnú stokovú sieť, ktorá mala v tejto lokalite len jednu vetvu. Podarilo sa nám získať takmer
11 000 m2 pozemok, ktorý sme vybavili potrebnou infraštruktúrou. Nadviazali sme tak na úspešný projekt Mačičkovo, ktorý sme realizovali neďaleko.

2.

Riešenie

V rámci projektu sme rozširujeme vetvu kanalizačnej siete, prostredníctvom ktorej môžeme odkanalizovať splaškové vody od cca 120 ekvivalentných obyvateľov. Nová vetva kanalizačnej siete je napojená vybudovanú prečerpávaciu stanicu (vybudovaná v rámci projektu Mačičkovo 1). Súčasne s kanalizáciou budujeme vodovod, elektrické rozvody a cestné teleso.

3.

Zhrnutie

V projekte Mačičkovo 2 vzniklo 13 pozemkov určených na individuálnu rekreačnú výstavbu. Všetky pozemky sme vybavili kanalizačnou, vodovodnou a elektrickou prípojkou. Prístup riešime po vlastnej asfaltovej ceste. Okrem predaja spomenutých 13 pozemkov napájame na nami vybudované inžinierske siete aj ďalšie okolitné rekreačné objekty.

1,09 ha
areál
13
pozemkov
všetky
IS
700 tis. €
bez dph

Galéria

Chcete dostávať informácie o projekte Mačičkovo 2?

Zanechajte nám Váš e-mail a informácie o Mačičkove 2 dostanete ako prvý.

Newsletter zasielame raz mesačne a kedykoľvek je možné sa z odberu odhlásiť