HĽADÁME TALENT Projektového manažéra| POZRITE SI PONUKY alebo NÁS KONTAKTUJTE

Pridajte sa do nášho tímu a poďte s nami robiť na projektoch,

ktoré zlepšujú život ľuďom a prostrediu.

Ak si sa preklikal až sem a máš záujem s nami pracovať, vedz, že toto sú základné hodnoty, na ktorých stojí naša firma. Ak sa s nimi stotožňuješ, budeme si rozumieť.

  1. POCTIVOSŤ A ČESTNOSŤ: Voči sebe navzájom, voči dodávateľom, odberateľom a zákazníkom sa chováme vždy čestne, neklameme a držíme slovo.
  2. PRACOVITOSŤ A DÔSLEDNOSŤ: Nik sa nesmie flákať a viezť. Sme aktívni a pre úspech robíme viac, ako je bežné v iných firmách. Nič nepodceňujeme. Vždy urobíme krok navyše, aby sme zabezpečili splnenie úlohy. Stále zrýchľujeme. Na nikoho sa nespoliehame, problémy aktívne predvídame a ihneď ich riešime.
  3. ZAMERANIE NA PRIDANÚ HODNOTU: V každom okamihu musíme vytvárať maximálnu pridanú hodnotu v pomere k vynaloženým nákladom.
  4. NEUSTÁLE VYLEPŠUJEME: Stále hľadáme spôsoby, ako robiť veci rýchlejšie, kvalitnejšie a efektívnejšie. Sledujeme nové trendy, technológie, inovácie a dobré nápady. Tieto preberáme do našej práce. Vzdelávame sa – študujeme, čítame a učíme sa od najlepších.
  5. INICIATÍVA A ZODPOVEDNOSŤ: V rámci svojej kompetencie každý z nás aktívne preberá zodpovednosť, prijíma rozhodnutia a koná. Alibizmus netrpíme.
  6. VEĽKORYSOSŤ: Obojstranne dobré vzťahy s našimi partnermi, zákazníkmi a spokojnosť našich zamestnancov sú rovnako dôležité, ako ekonomický úspech firmy.
  7. MUSÍ BYŤ SRANDA

Aktuálne pracovné ponuky

Pošlite nám životopis