Projektový manažér

  • Úvod
  • Pracovná ponuka
  • Projektový manažér

Pozícia projektového manažéra je v našej spoločnosti nosnou. Neustále hľadáme kolegov, ktorí sú schopní úspešne riadiť menšie či väčšie projekty. Takýto manažér musí byť samostatný, zodpovedný, dôrazný, dynamický a schopný riešiť náročné úlohy a nepredvídané problémy. Je to osoba, ktorá vie veľmi dobre organizovať seba a tiež ľudí a firmy, ktoré sa na projekte podieľajú.

V našej firme (v skratke) práca projektového manažéra začína pri vyhľadávaní a zabezpečení vhodnej príležitosti na realizáciu developerského projektu. Nasleduje organizačné zabezpečenie kúpy nehnuteľnosti, výber architekta, projektanta, obstaranie všetkých potrebných povolení, výber a organizácia stavebných firiem a realizácia stavebnej časti projektu. K tomu treba pridať dohľad nad plnením marketingových plánov a plánov predaja. Manažér preberá plnú zodpovednosť za plnenie termínov a kvality v priebehu celého života projektu. Reportuje výkonnému riaditeľovi, ktorý ho riadi a podľa potreby mentoruje.

Táto pozícia je veľmi náročná a nie je vhodná pre osoby, ktoré rozhádže akákoľvek neočakávaná situácia. Tiež nie je vhodná pre tých, čo nezvládajú zodpovednosť, stres a tlak. Na druhej strane táto pozícia ponúka veľa slobody, výzvy, osobné naplnenie a nadštandardné finančné ohodnotenie + iné výhody (auto, notebook, mobil, veľmi pružný pracovný čas a pod.).  

Hľadáme manažérov so skúsenosťami ale aj bez nich. Začínajúcim manažérom poskytneme podľa potreby podporu v trvaní 1 až 2 rokov (študijný plán, literatúra, kurzy, tréningy a pod.). Bez ohľadu na mieru skúseností, je potrebné, aby mal manažér chuť a silný ťah na bránu.

Momentálne sú všetky naše projekty personálne zabezpečené. Chystáme však nové projekty, ktoré si budú vyžadovať posilnenie nášho manažérskeho tímu. Preto, ak vás táto práca zaujíma, budeme radi ak nám pošlete vaše CV už teraz. Určite vás budeme obratom kontaktovať.

Pošlite nám životopis

    Send this to a friend