Smútok na konci projektu

  • Úvod
  • Novinky
  • Smútok na konci projektu

Projekt Apartmánového domu Borovica skončil. Stavebne aj administratívne. Dokončili sme posledné detaily, upravili okolie, vysadili trávu a stromy. Skolaudovali sme, uzavreli kúpne zmluvy a apartmány sme odovzdali novým vlastníkom, ktorí ich už začínajú naplno prenajímať. Všetko dopadlo na jednotku a napriek tomu je nám smutno. Smútime za veľmi vydarenou stavbou v úžasnom prostredí.

Veľmi príjemné emócie

Pri prezeraní výsledných fotografií nás napadá myšlienka, či sme si ten projekt nemali celý nechať pre seba. Ale také sú už emócie, ktoré sa skoro vždy snažia potlačiť rácio. Naša firma nie je prevádzkovateľom ubytovacích zariadení. Vymýšľame a tvoríme nehnuteľnosti pre koncových užívateľov. Toto nás baví najviac a chceme v tom pokračovať.

Dodávatelia a kupujúci – ďakujeme!

Za Borovicou sa budeme vždy radi obzerať. Okrem hmatateľných pozitív nás nesmierne tešia medziľudské vzťahy, ktoré realizáciu projektu sprevádzali. Či už sú to vzťahy s dodávateľmi alebo kupujúcimi, cítili sme obrovskú dôveru. Dohody a sľuby sa plnili, problémy sa riešili korektne a platby chodili načas. Za toto všetko sa vám chceme, milí dodávatelia a zákazníci, veľmi pekne poďakovať!

Borovicou to nemôže skončiť. Čo ďalej?

V prípade Borovice sa nám na 100 % podarilo naplniť naše firemné motto: „Chceme žiť a pracovať v takých priestoroch, aké tvoríme.“ Borovicou to preto nemôže skončiť. Neďaleko, na úžasnom mieste s krásnymi výhľadmi, pripravujeme projekt apartmánových domov Hillside Kubínska hoľa. Robíme všetko preto, aby to bol minimálne taký zážitok, ako Borovica.

Sledujte nás na www.hillside.sk!

Chcete dostávať novinky z nášho blogu?

Zanechajte nám Váš e-mail a získajte novinky zo sveta nehnuteľností, aktuality z našej spoločnosti atď.

Newsletter zasielame raz mesačne a kedykoľvek je možné sa z odberu odhlásiť

Send this to a friend