Lucenkova – už vieme čo tam bude

  • Úvod
  • Aktuality z terénu
  • Lucenkova – už vieme čo tam bude

V projekte www.lucenkova.sk sa blížime k finišu a predpokladáme, že v auguste už bude všetko hotové. Hrubé zameranie projektu je od počiatku jasné. Ale až v posledných dňoch sa ustálili posledné detaily ohľadom budúcich užívateľov priestorov. Čítajte ďalej a zistíte viac.

Menšia a väčšia

V menšej jednopodlažnej budove bude lekáreň a dve ambulancie, ktoré budú obsadené všeobecnými lekármi. Pacienti určite ocenia vzdušnosť priestorov, 100% bezbariérovosť, dobrú dostupnosť, blízkosť MHD a možnosti verejného parkovania. K ambulanciám a lekárni budú naviac vyhradené ďalšie súkromné parkovacie miesta.

Trojpodlažná budova na prízemí “ubytuje” kozmetický salón a krásne kancelárie o rozmere 50 m2, do ktorých ešte lámeme nejakú šikovnú firmu (napríklad projektanta, znalca, architekta a pod.). Ak o niekom viete, dajte nám určite vedieť! Na zvyšnej ploche prízemia bude najväčšia prevádzka s názvom Escobar. Na druhom a treťom podlaží bude cca 600 mšpičkových kancelárií.

Escobar – burgre, quesadilla, tortilla a iné fajnovosti

Gastro prevádzka Escobar Burgers prinesie do Dolného Kubína výnimočné veci. V prvom rade bude mať jej interiér fantastický dizajn, ktorý vďaka veľkým okenným tabuliam zvýrazní príjemné a prirodzené svetlo. Samozrejmosťou bude priestranná exteriérová terasa, ale to najlepšie má prísť z kuchyne a baru. Majiteľ podniku, Alan Hackenberg, sa so svojím tímom postarajú o najlepšie burgre v okolí, a tiež o špeciality ako quesadilly, tortilly, výborné české pivko, perfektné miešané drinky a iné prekvapenia. Nebude chýbať super káva a šepká sa, že pivo sa tu bude voziť z českého pivovaru Starobrno. Máme sa na čo tešiť.

Najlepšie kancelárie v meste!

Kancelárske priestory na druhom a treťom podlaží chystáme pre nášho dlhoročného obchodného partnera, spoločnosť MATLAK economy, s.r.o. Veľmi sa tešíme, že tieto priestory bude vlastniť práve táto firma. Okrem toho, že sú vynikajúci odborníci na účtovníctvo, majú aj perfektný prístup k svojim zákazníkom. To je dobrá správa pre tých, ktorí hľadajú nadštandardné kancelárie v Dolnom Kubíne s potrebným zázemím a hlavne s vlastným parkovaním. Sami Matlákovci obsadia 300 ma zvyšných 300 mponúkajú na prenájom iným záujemcom. Voľné kancelárie majú rôznu metráž a ešte je možné si vybrať.

Obsadenie týchto kancelárskych priestorov má na starosti Lenka Matláková a v prípade záujmu sa jej neváhajte ozvať na t. č.: 0915 300 102 alebo mailom: prenajom@matlak.sk.

Chcete dostávať novinky z nášho blogu?

Zanechajte nám Váš e-mail a získajte novinky zo sveta nehnuteľností, aktuality z našej spoločnosti atď.

Newsletter zasielame raz mesačne a kedykoľvek je možné sa z odberu odhlásiť

Send this to a friend