Lucenkova – už vieme čo tam bude

  • Úvod
  • Novinky
  • Lucenkova – už vieme čo tam bude

V projekte Lucenkova sa blížime k finišu a predpokladáme, že v auguste už bude všetko hotové. Hrubé zameranie projektu je od počiatku jasné. Ale až v posledných dňoch sa ustálili posledné detaily ohľadom budúcich užívateľov priestorov. Čítajte ďalej a zistíte viac.

Menšia a väčšia

V menšej jednopodlažnej budove bude lekáreň a dve ambulancie, ktoré budú obsadené všeobecnými lekármi. Pacienti určite ocenia vzdušnosť priestorov, 100 % bezbariérovosť, dobrú dostupnosť, blízkosť MHD a možnosti verejného parkovania. K ambulanciám a lekárni budú naviac vyhradené ďalšie súkromné parkovacie miesta.

Trojpodlažná budova na prízemí “ubytuje” kozmetický salón a krásne kancelárie o rozmere 50 m2, do ktorých ešte lámeme nejakú šikovnú firmu (napríklad projektanta, znalca, architekta a pod.). Ak o niekom viete, dajte nám určite vedieť! Na zvyšnej ploche prízemia bude najväčšia prevádzka s názvom Escobar. Na druhom a treťom podlaží bude cca 600 mšpičkových kancelárií.

Escobar – burgre, quesadilla, tortilla a iné fajnovosti

Gastro prevádzka Escobar Burgers prinesie do Dolného Kubína výnimočné veci. V prvom rade bude mať jej interiér fantastický dizajn, ktorý vďaka veľkým okenným tabuliam zvýrazní príjemné a prirodzené svetlo. Samozrejmosťou bude priestranná exteriérová terasa, ale to najlepšie má prísť z kuchyne a baru. Majiteľ podniku, Alan Hackenberg, sa so svojím tímom postarajú o najlepšie burgre v okolí, a tiež o špeciality ako quesadilly, tortilly, výborné české pivko, perfektné miešané drinky a iné prekvapenia. Nebude chýbať super káva a šepká sa, že pivo sa tu bude voziť z českého pivovaru Starobrno. Máme sa na čo tešiť.

Najlepšie kancelárie v meste!

Kancelárske priestory na druhom a treťom podlaží chystáme pre nášho dlhoročného obchodného partnera, spoločnosť – MATLAK economy, s.r.o. Veľmi sa tešíme, že tieto priestory bude vlastniť práve táto firma. Okrem toho, že sú vynikajúci odborníci na účtovníctvo, majú aj perfektný prístup k svojim zákazníkom. To je dobrá správa pre tých, ktorí hľadajú nadštandardné kancelárie v Dolnom Kubíne s potrebným zázemím a hlavne s vlastným parkovaním. Sami Matlákovci obsadia 300 ma zvyšných 300 mponúkajú na prenájom iným záujemcom. Voľné kancelárie majú rôznu metráž a ešte je možné si vybrať.

Obsadenie týchto kancelárskych priestorov má na starosti Lenka Matláková a v prípade záujmu sa jej neváhajte ozvať na t. č.: 0915 300 102 alebo mailom: prenajom@matlak.sk.

Chcete dostávať novinky z nášho blogu?

Zanechajte nám Váš e-mail a získajte novinky zo sveta nehnuteľností, aktuality z našej spoločnosti atď.

Newsletter zasielame raz mesačne a kedykoľvek je možné sa z odberu odhlásiť

Send this to a friend